;
Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
ÜNLÜLERİN EN ÖNEMLİ CİLT BAKIM SIRRI: MAKYAJ ALTINA GÜNEŞ KORUYUCU BAZ KULLANMAK!
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler

Güneş

ÜNLÜLERİN EN ÖNEMLİ CİLT BAKIM SIRRI: MAKYAJ ALTINA GÜNEŞ KORUYUCU BAZ KULLANMAK!

 • Haziran 29, 2020

Nars smooth&perfect Primer SPF50

 

Miranda Kerr, Jennifer Lawrence, Scarlett Johansson, Olivia Palermo, Karlie Kloss, Kendall Jenner... Liste uzar gider! Bu kadınların ciltllerine imreniyoruz! Mermer kadar pürüzsüz tenleri var. Peki, bu nasıl oluyor? Genetik mi? Bakım mı? Yoksa makyaj mı?  Elbette hepsi etken ama asıl önemli sebep: Makyaj altına yüksek SPF'li makyaz bazı kullanmak. 

Nars Smooth&Protect Primer SPF50, gözeneklerin ve ince çizgilerin görünümünü azaltan ve aynı zamanda zararlı güneş ışınlarına karşı yüksek koruma sağlayan makyaj bazıdır. Yağsızdır ve hafif jel formundadır. Makyaj altına rahatlıkla uygulanır. Tüm cilt tipleri rahatlıkla kullanabilir.
 

Doğuştan sahip olduğumuz güzelliğin koruması ve bakımı bize emanet. Yoksa hiç kimse lekeli ve sorunlu bir ciltle doğmuyor. Güzel ciltlerin sırrı işte bu noktada ortaya çıkıyor: Cildi etkili şekilde koruyup kollamak. Biz de ünlülerin makyaj artistlerine bu durumu sorduk ve gerçekten de işin temel sırrının makyaj altına güneş koruyuculu bir ürün kullanmak olduğunu öğrendik.
 

Jennifer Lawrence

 

Çünkü; 

 

Makyaj altına SPF’li ürün kullanmak, cildi güneşin zararlı ışınlarından korur. Yaz ve kış. Güneşten gelen zararlı UV ışınları sadece yazın değil, kışın bulutların arasından da cildimize ulaşır. O yüzden sürekli güneş korumalı bir ürün kullanmak gerekir. Bu cildi, olası lekelerden, kuruluktan ve olumsuz tüm çevresel faktörlerden korur. Üstelik bu tür bazlar, cilde bakım yapar; cildi nemlendirir ve besler. 
 

Makyaj altı için ideal ürün!

 

Çok sevilen ürünlerden biri olan Shiseido Urban Environment UV Protection Cream SPF30 ve SPF50, makyaj altı için mükemmel bir üründür. Şehir hayatında cildi yaşlandıran faktörlerin başında gelen UV ışınları, kuruluk ve oksidasyon etkilerine karşı cildi etkin bir şekilde korur. Tüm bu zararlı etkenlerden cildi korurken nemlendiren, tüy gibi hafif günlük güneş kremidir. 365 gün kullanılabilir. Cildinizi erken yaşlanmaya neden olan zararlı UVA/UVB ışınlarından korur. Ayrıca uzun süreli nemlendirme özelliğiyle cildi pürüzsüzleştirir. Harika bir fondöten bitişi için ideal bir makyaj bazıdır.
 

Makyaj yapmadığınızda da tek başına ürünü kullanabilirsiniz. 
 

Bu krem incecik dokusuyla, şehirde ve günlük hayatta kullanmak için özel olarak tasarlanmış bir güneş kremidir. Ciltte ağırlık yapmaz, tüy gibi hafif bir dokusu vardır o yüzden makyaj için çok iyi bir zemin olur. Çünkü bir ürün yoğun ve kalın yapılıysa üstüne yapılan makyajda iyi olmaz, kısa sürede bozulur. Yani krem onu ciltten atar. Bu krem ise incecik dokusuyla makyajı da kusursuz kılar. Üstelik hem yüze hem vücuda kullanılabilir. Ellerinize de sürebilirsiniz mesela! Onların da korunmaya ihtiyacı yok mu sizce?
 

Hollywood’un sırrı

 

Henüz Shiseido Urban Environment UV Protection Cream SPF30 veya SPF50'yi keşfetmemişler için diyebiliriz ki; Hollywood yıldızları makyaj altına en çok bu ürünü tercih ediyor. Böylece ciltleri şehir hayatının olumsuz koşullarından korunmuş oluyor. Bu da pürüzsüzlükle ödüllendiriliyor! Eğer Olivia Palermo’nun cildine siz de hayransanız, bu ürünü denemenizi tavsiye ederiz.
 

Kendall Jenner

Makyaj bazları da korur!

 

Makyaj bazı kullanmalı mıyım? Makyaj bazı neden gerekli? Gibi sorular aklınızdan geçiyor olabilir. Sorularınıza hemen yanıt verelim: Makyaj bazları cildi pürüzsüzleştirerek fondötenin örtücülüğüne katkıda bulunurlar. Fondötenin kalıcılığını arttırırlar, makyajı sabitlerler. Makyaj artistlerine göre bu bazlar; üzerine uygulanacak ürünlerin cilde rahatça dağıtılmasını sağlayacağı için daha homojen bir sonuç elde edilmesine yardımcı olurlar. Makyaj ürünlerinin kalıcılığı ve performansı artar. Bu bazların güneş koruyuculu olanları hem cildi korur hem de harika bir zemin hazırlar.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ