Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
YÜZ BAKIM YAĞLARI NE İŞE YARAR? KİMLER KULLANABİLİR? NASIL KULLANILIR?
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler

Yüz Bakım Yağları

YÜZ BAKIM YAĞLARI NE İŞE YARAR? KİMLER KULLANABİLİR? NASIL KULLANILIR?

 • Haziran 30, 2020

Yüz bakım yağları bir süredir oldukça revaçta. Yağların bu kadar popüler olmasında elbette içeriğinde kullanılan bitkisel karışımların rolü büyük. Çünkü son yıllarda doğaya ve doğal olan her şeye karşı büyük bir talep var. Bitkisel yağların cilt üzerindeki besleyici ve güzelleştirici etkileri de herkesçe bilinen bir gerçek. Yağların aromatik kokuları, kullanım kolaylığı, cilde kazandırdığı parlaklık, esneklik ve antiaging etkiler, bizi yüz bakım yağları kullanmaya fazlaca teşvik ediyor. 
 

Bu yağları özellikle cildi kuru, kuruya yatkın, hassas ciltler ile matlık, donukluk sorunu yaşayanlar çok fazla tercih ediyor. Bir de yağların çok güçlü yenileyici ve nem verici karakteristik özellikleri, bu yağların antiaging etkili ürünler olmasını kaçınılmaz olarak sağlıyor. Ama genel olarak yağların bakımından faydalanmak isteyen her yaş grubu bu yağları kullanabilir.
 

Şimdi bizim de çok severek kullandığımız 2 müthiş yağdan bahsetmek istiyoruz size.
 

 

Shiseido Future Solutions Replenishing Treatment Oil

 

Bu bakım yağı, 5 özel yağ ile zenginleştirilmiş içeriğiyle yüz, vücut, saç ve tırnaklar için besleyici, güçlendirici, nemlendirici ve yenileyici özellik taşır. İçeriğinde: Çuha çiçeği, safran yağı, argan yağı, jojoba yağı ve macademia fındığı yağı vardır. 
 

Her yaş grubundan herkesin kullanabileceği bu lüks bakım yağının 24 saat süren nemlendirici etkisi kuruluk ve gerginlikten cildi korur ve cilde anında nüfuz ederek ipek pürüzsüzlüğünde bir cilt yaratır. Ayrıca cilde güzel bir ışıltı da verir. 
 

Shiseido’ya özgü Skingenecell IP* ile formüle edildiğinden hücre yenileyici özelliği vardır. Bu da cildi yaşlanma belirtilerinden korur. Shiseido Replenishing Treatment Oil’in ihtiyaç gördüğünüz kadarını avuç içinize alın ve ellerinizle hafifçe ovuşturduktan sonra yüzünüze uygulayabilirsiniz. İstediğiniz sıklıkla kullanabilirsiniz. Özellikle geceleri temiz cilde sürüp, gece siz uykudayken cildinizin yağdan maksimum faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

 

 

Marrakesh Pure Argan Oil For Face And Body Oil

 

Fas'ın likit altını diye geçen Argan yağını duymayanınız kalmamıştır. Argan yağının cilde faydaları sonsuz… Marrakesh’in bu bakım yağı da yüz ve vücut kullanımı için üretilmiş. Özellikle kuru ciltler için birebir.
 

Hızlı emilen ve ciltte yağlı his bırakmayan bu bakım yağı, cansız ve kuru ciltleri anında canlandırıyor ve cilde ışıltı katıyor. Cildi rahatlatıyor, nemlendiriyor , besliyor ve yumuşacık yapıyor. Özellikle banyo sonrası mutlaka kullanmalısınız. 

 

Marrakesh Pure Argan Oil For Face And Body Oil'i yüze doğrudan uygulayabilirsiniz. Her gün kullanabilirsiniz.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ