Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN

Kendinize en çok yakışacak parfümü bulun

Keskin duyulara sahip olanların meraklarını giderecekleri bir yere ihtiyaçları vardır ve bazen mükemmel parfümü bulmak için yardıma ihtiyaç duyabilirler. İşte karşınızda Penhaligon’s markasından Yepyeni Kişiselleştirilmiş Parfüm Deneyimi! Parfüm falınıza bakmaya hazır olun. Bakalım hangi parfüm kişiliği sizin karşınıza çıkacak? Modern Beyefendi mi, Kozmopolitan İnci mi? Yok yok, siz kesin...

Başlayalım mı ?
Modern Beyefendi

Modern Beyefendi

Sizinle vakit geçirmenin harika ve çok eğlenceli olduğunu söylemeye gerek bile yok! Taze bir esinti gibisiniz. Asık suratlı Saville Row terzileri yerine biraz daha hevesli terzileri tercih ettiğiniz için Londra’daki Carnaby Street’te gezinirken görülebilirsiniz. Kendinize has ve sıra dışı mizacınız yüzünden kalabalığa uyan biri değilsiniz, sonuçta insan hiçbir zaman en bariz seçenekle yetinmemeli.

Zengin çeşitlilikte, toleranslı ve kötü şöhretli imajınızla benzersiz bir karizma sergilediğiniz için şairlerin, ressamların ve oyun yazarlarının yanında hiç yabancılık çekmezsiniz.

Parfümler

Parfümler

Penhaligons Parfümler
Ayraç

Ortamın Neşesi

Çılgın hayal gücünüzü harekete geçirmek çok zor değildir. Doğa sizden yana ve onu nasıl kullanacağınızı çok iyi bilirsiniz.

İnsanın ruhunun ve sohbetinin zengin olmasına ve maceracı olmasına daha çok önem verirsiniz. Başkalarının sizinle ilgili görüşleri onları ilgilendirir, siz şafak sökerken orman yürüyüşleri yapmayı, geceleri çıplak yüzmeyi ve çölün yakıcı sıcağında eyersiz at binmeyi tercih edersiniz.

Ortamın Neşesi
Parfümler

Parfümler

Ayraç
Büyüleyici Yabancı Büyüleyici Yabancı 2

Büyüleyici Yabancı

Sizinle birlikte geçirilen günler, akılları baştan alan tatlı sözlerle doludur. Siz yürümez, süzülür ya da salınırsınız. Gözleriniz gizemle doludur, çok geçmeden karşınızdakini esir alırsınız. Havadan sudan konuşmaya gerek yok. “Şöyle yanıma gel,” dersiniz. “Birbirimizi daha yakından tanıyalım”. Bunu kitabi anlamda söylediğinizi ikimiz de biliyoruz. Yılanı deliğinden çıkarır gibi insanların sırlarını size dökmelerini sağlarsınız ama bunun için kaval çalmanıza gerek yoktur, bir öpücük yollamanız yeterlidir.

Parfümler

Parfümler

Parfümler
Ayraç

Meraklı Gezgin

Bakın şu işe, siz şu gizemli adam değil misiniz? Görmüş geçirmiş, kibar bir adamsınız, sık sık baş döndürücü ve inanılmaz egzotik olduğunuz söylenir.

Her yerinizden kültür akar ve görüp geçirdiğiniz ilginç deneyimlerle ilgili anlatacak hikâyeniz çoktur. Muazzam fikirlerinizi isteyen herkese anlatmaya hazırsınız ve en son baktığımızda, kapınızdaki kuyruk uzayıp gidiyordu.

Meraklı Gezgin
Parfümler

Parfümler

Parfümler
Ayraç
Kozmopolitan İnci

Kozmopolitan İnci

Her Sosyete Kızının kıskandığı ve yerinde olmak istediği kadınsınız, bütün o dünyanın hayran olduğu karmaşık ama inanılmaz tatlı bir kişiliksiniz. Çevrenizin ilham perisi olmanızın nedeni yalnızca narin sükunetiniz değil, aynı zamanda toz pembe gerçekçiliğinizdir.

Karizma, zekâ ve zarafet saçarsınız, tarzınız ve sarsılmaz özgüveniniz, sizi sadakatle takip eden bir hayran kitlesi oluşturmuştur.

Parfümler

Parfümler

Penhaligon’s
Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ