;
Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
CİLDİMİZİ BAHARA NASIL HAZIRLAMAK LAZIM?
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
ilişkili ürün

Yaz Cilt Bakımı

CİLDİMİZİ BAHARA NASIL HAZIRLAMAK LAZIM?

 • Temmuz 20, 2020

Kışın soğuğundan çıkan cilt fazlasıyla yıpranmış, kurumuş ve ölü hücre biriktirmiştir. Bu sene kış da biraz uzun sürdü, normal! Üstüne bir de geçiş mevsimi olan bahar gelince, cildimiz isyan edebilir. Yaz gelmeden önlemimizi alıyoruz o zaman! Bahar ayları cildimize bakım yapmak için ideal zamanlardır. Cildimizi tekrar aydınlık ve sağlıklı bir görünüme kavuşturmak için neler yapabiliriz? 

 

PEELING

 

Peeling, cilde nefes aldıran, cildi güzelleştiren en esaslı bakımlardan biridir. Peeling, cildinizde biriken tüm ölü derileri ve kirleri temizler. Cildinizi tazeler. Kalıntılarından arınan cilt resmen yeniden doğar! Aydınlık ve ve taze bir görünüme kavuşur. Bunun için en favori ürünlerimizden biri olan Shiseido Bio-Performance Super Exfoliating Discs’i size öneriyoruz. Bu yenileyici diskleri haftada bir cildinize uygulayın, bununla birlikte başka ürün kullanmanıza gerek yok. 2 ayda cildinizin yenilenip değiştiğine tanık olacaksınız! Mucizevi bir ürün! 

 

Peki bu ürün nasıl çalışıyor?

Shiseido Bio-Performance Super Exfoliating Discs’in tırtıklı tarafı ideal soymayı sağlarken yumuşak tarafı cildi mikro hassasiyet ile rahatlatır. Canlı bir netlik kazanmış sağlıklı görünümlü bir cilt yaratır. Ambalajın içinde 8 adet disk bulunur, her disk tek kullanım içindir. Üstelik bu diskler yüzde yüz ipektendir ve pirinç özü içerir! Cildinizdeki ışıltı, temizlik ve canlılık farkını hemen farkedersiniz. 

 

Genç ciltlere meyve asidi takviyesi!

Genç ciltler de yüzlerine meyve asitli yenileyici ve aydınlık verici bir peeling uygulayabilirler. Nars Double Refining Exfoliator, meyve asitleri içeren yapısıyla cildin yüzeyini düzeltir. Gözenekler derinlemesine temizlenir, pürüzsüzleşir ve daha az görünür hale gelir. Cilde daha pürüzsüz bir his verir ve cilt daha parlak görünür. Cildin gençlik ışıltısını yenilemek ve bir prizma gibi ışığı yansıtmak üzere tasarlanan NARS’ın özel Light Reflecting Complex™ teknolojisini içerir. 
 

 

MASKE

Maskeler cildimizin en iyi dostlarıdır. Etkileri anında görülebilir. Kuruyan cildi nemlendirir ve beslerler. Cildin zamanla esnekliğini kaybetmesi ve cilt hücrelerinin eskisi gibi hızlı yenilenmemesi nedeniyle ortaya çıkan yaşlanma belirtilerini cilt maskeleriyle erteleyebiliriz. Cilt sıkılaşır ve taze görünür. Üstelik genç ciltler de ciltterindeki yağ fazlasını dengeleyecek maskeler ile ciltlerinin sebum dengesini sağlayabilirler. Böylece yağlanma ve sivilcelenme gibi problemlerle savaşabilirler. Yani herkese uygun bir maske var!
 

Yağlı ciltler için kil maskesi / Shiseido Purifying Mask, ciltteki fazla yağı alan, pürüzleri absorbe gideren deniz mineral kili ile formüle edilmiş kremsi maskedir. Işıldayan cildi ortaya çıkararak genç bir görünüme kavuşturur. Özellikle yağlı ve karma ciltler için idealdir. Haftada 2-3 defa maksimum uygulanabilir.
 

Cilt sıkılaştırıcı maske / Shiseido Benefiance Firming Massage Mask, daha pürüzsüz, esnek ve aydınlık bir cilt için yeniden yapılandırma ve olağanüstü nemlendirme etkisi olan sıkılaştırıcı masaj maskesidir. Yaşlanma karşıtı sıkılaştırıcı maske, masaj esnasında eriyen bakım granülleri ile cilde çok hafif peeling yaparak cildin yüzeyini pürüzsüzleştirir. Anında aydınlık, yumuşaklık ve yoğun nem verir. Düzenli kullanımda cildin sıkılığını arttırır. Haftada 1-2 defa uygulayabilirsiniz.

 

Retinollü yüz maskesi / Shiseido Pure Retinol Instant Treatment Face Mask, cilde uzman bakımı uygulayan bir yüz maskesidir. İki parça halinde, paket içerisinde 4 adet bulunan yüz maskesi, alın ve burun kısımlarını tamamen kaplarken ikinci kısmıyla da çene ve dudak çevresine oturur. İlk uygulamada etki göstermeye başlayan retinollü yüz bakım maskesi, kuru, mat ve kırışık cilt görünümünü ortadan kaldırır. Cildi derinlemesine nemlendiren maske, kolajen üretimini arttırarak daha genç bir görünüme erişmenizi sağlar. Haftada bir uygulanabilir.
 

Hollywood’un tercihi!

Bu maske ünlü yıldızlar arasında da çok sevilen ve popüler olan bir maske. Kate Hudson bir röportajında, Shiseido Pure Retinol Instant Treatment Face Mask ile cildinin güzelliğini koruduğunu açıklamıştı. Özellikle cildinizi yorgun, donuk ve cansız hissettiğiniz zamanlarda acil durum kurtarıcısı olarak bu maskeyi uygulayabilirsiniz. 
 

NEMLENDİRME VE SERUM
 

Her zaman duyduğunuz ve duymaya da devam edeceğiniz konu ise cildinizi nemlendirmeniz gerektiği. Nemlendirici kullanmanın mevsimi yoktur. Nemsiz cilde ne yapsanız boş. Cildinizi temizlediniz, peeling yaptınız, maske yaptınız, şimdi sıra nemlendirme de! Cildinize yoğun nem veren ve cildinizin ışığını ortaya çıkaran bir krem kullanırsanız, üstüne yapacağınız makyaj da muhteşem görünür.
 

Bizce cildiniz için ‘Süper Güçler’ diye geçen Shiseido Ultimune ve BOP Revival Glow Serum ikilisinden yardım almalısınız. Cildiniz hem onarılır, nemlenir, besler ve de aydınlanıp parlar! Uzmanlara göre bu ikisini birlikte kullanan, cildindeki etkileri görünce bir daha asla ondan vazgeçemeyecek. Neden? Revival Glow Serum, tamamen parlak ve kusursuz bir cildi hayal olmaktan çıkarıp gerçeğe taşıyor. Kızarıklık, kırışıklık ve gözenek görünümünü en aza indiriyor. Kadınların en büyük şikayetlerinden biri olan renk dengesizliğini ve koyu lekeleri azaltıyor. Glow Revival’ın faydaları Ultimune kullanımı ile daha da güçleniyor.

 

Glow Revival’ın yüz ve göz kremi de var artık, seri tamam!

Shiseido Glow Revival Cream eşit olmayan cilt tonundan başlayarak çoklu cilt problemlerini çözen, yenileyici ve aydınlık verici krem. Cilde müthiş bir ışıltı ve 24 saat boyunca nem veriyor. Cildi anında nemlendirerek pürüzsüz yumuşak ve esnek hale getiriyor. Cildin genel görünümünü mükemmelleştiriyor.

 

Shiseido Glow Revival Eye Cream ise ise 24 saat nemlendirici etkili göz çevresi kremidir. Göz çevresini aydınlatır ve ışıltı verir. Bunu da tam olarak gerçekleştirir. Ama bu kremden maksimum fayda sağlamanın bir püf noktası var: Kassa masajı. Bu masaj tekniği ile uygularsanız, göz çevrenizdeki olumlu ve hızlı değişime kısa sürede kavuşursunuz. Nasıl mı? 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ