Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
KAŞLARIYLA KISKANDIRAN ÜNLÜLER
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler

Ünlülerin Makyajı

KAŞLARIYLA KISKANDIRAN ÜNLÜLER

 • Temmuz 04, 2020

KAŞLARIYLA KISKANDIRAN ÜNLÜLER

 

Kaşlar, yüzün ifadesini belirler. Eğer doğru şekillendirilmiş ve göz şekliyle uyumlu kaşlara sahipseniz, çok güçlü bir ifadeniz var demektir. Kaşlarınızın şeklinden emin değilseniz, ilham almanız için kaşlarını beğendiğimiz ünlüleri bir araya getirdik. 


Sofia Vergara

 

Sofia Vergara’nınkiler gibi koyu kaşlar şu anda gerçekten çok trendi. Gür ve doğal görünen kaşlara sahip olmak için biraz sabretmeniz gerek! Kaşlarınızı uzattıktan sonra sadece kavis verecek kadar şekillendirmek yeterli olacaktır. Bunun için Nars Brow Perfector'u kullanabilirsiniz.
 

Reese Witherspoon 

 

Eğer sarışınsanız, bu, muhteşem kaşlara sahip olamayacağınız anlamına gelmez. Saçlarınız sarı ise kaşlarınız her zaman açık kahverengi olsun. Asla saçınız kadar açık renk olmasın. Kahverengi kalem ile kaşlarınıza gölge verebilirsiniz. Shiseido Natural Eye Brow Pencil size doğal kahverengi kaşlar için güzel bir gölge yaratmaya yeter.
 

 

Kate Middleton 

 

Kate’in sofistike kaşlarına kavuşmak isteyen kadınların güzellik merkezlerinin kapılarını aşındırdığını biliyor muydunuz? 

Kalın ve doğal kaşlar için Make Up For Ever Aqua Brow Kit'i kullanın. Suya dayanıklı bu kaş jeline makyaj artistleri de bayılıyor!
 

Emma Stone

 

Bu tüm zamanların en şık kaşları olabilir. Eğer Emma Stone gibi dolgun kaşlara sahip değilseniz bile yine de bir şekle sahip olabileceğinizi gösteriyor. Üstelik saçlarının dipleri ile kaşlarını aynı renk bırakarak uyum yakalamış. Make Up For Ever Eyebrow Pencil ile bu görünümü siz de yakalayabilirsiniz.
 

İDDİALI KAŞLAR İÇİN HİÇ DUYMADIĞINIZ 4 KURAL! TIKLAYIN!

NEDEN KAŞ JELİ KULLANMALISINIZ? TIKLAYIN!

MAKE UP FOR EVER AQUA BROW KIT İLE KAŞLARINIZI ŞEKİLLENDİRİN! TIKLAYIN!
 

Hollywood yıldızları kadar kusursuz kaşlara siz de sahip olabilirsiniz! Kaşlarınızı nasıl mükemmel hale getireceğinizi işin uzmanından öğrenin, videomuzu izleyin! ÜNLÜ MAKYAJ ARTİSTİ HAMİYET AKPINAR BİZE BU KONUDA HARİKA TÜYOLAR VERDİ!


 

 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ