;
Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
NİŞAN MAKYAJI NASIL OLMALI?
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
ilişkili ürün
SOFT MATTE COMPLETE CONCEALER
NARS
Doğal Görünümlü Yüksek Örtücülük Sağlayan Kapatıcı
1.270,00 TL
RADIANT CREAMY CONCEALER
NARS
Aydınlatıcı Etkili Kremsi Kapatıcı
1.270,00 TL
LIGHT REFLECTING PRESSED SETTING POWDER - NEW
NARS
Aydınlatıcı Etkili Transparan Sıkıştırılmış Pudra
1.670,00 TL
BLUSH
NARS
Allık
1.460,00 TL
HIGH PIGMENT LONG WEAR EYELINER
NARS
Yüksek Pigmentli Dayanıklı Göz Kalemi
1.070,00 TL

Gelin Makyajı

NİŞAN MAKYAJI NASIL OLMALI?

 • Temmuz 21, 2020

En güzel nişan makyajı, mekanla, elbiseyle, saçla uyumlu olandır. Yani makyajı tek başına bir standarda oturtmak doğru değildir.

Mekana göre nişan makyajı
Evde ve dışarda yapılan nişan organizasyonuna göre elbette seçimler değişir. Bir otelde ya da restoranda yapılan nişan töreni daha vurgulu ve gösterişli olabilir. Kırmızı ruj, eyeliner kullanabilirsiniz. İstediğiniz makyajı yapabilirsiniz, kıyafetinizle uyumlu olacak şekilde.

Evde nişan makyajı
Evde yapılan nişan törenleri dışarıya göre daha sadedir. Dolayısıyla saçı ve makyajı çok abartmadan seçimler yapmalısınız. En güzeli nude tonlarda, romantik makyajlardır. Pembeler ve şeftalileri tercih edebilirsiniz.
nişan makyajı
Sade nişan makyajı
Doğallık son yıllarda öne çıkan bir trend. Sadece nişan makyajında değil, önemli günlerde de sade makyaj fazlasıyla seviliyor. Peki, doğal nişan makyajı nedir? Doğal ten rengine yakın tonlar kullanılan ve koyu göz makyajı yapılmayan makyajdır.

Kusursuz nişan makyajı nasıl yapılır?
Kusursuz yani etkileyici nişan makyajı tüyolarını verelim. Bunun için öncelikle teninizin pürüzsüz olması gerek. Porselen makyaj yapmalısınız. Böylece evde porselen makyaj nasıl yapılır sorusunun cevabını da kısaca vermiş olalım:
nişan makyajı tüyoları
- Porselen cilt için en önemlisi, fondöten seçimidir. Fondöteniniz yüksek kapatıcı özellikli olmalı. Bunun için Nars All Day Luminous fondöteni kullanabilirsiniz.

Nars Soft Matte Complete Concealer'ı lokal olarak yüzünüzde kapatılacak yer kaldıysa onların üzerine uygulayabilirsiniz. Ciltteki en ciddi kusurları gizlemek için mükemmel bir kapatıcıdır. Porselen makyaj yapımında dikkat edilmesi gerekenlerin başında kapatıcı gelir.

- Göz çevresi için Nars Radiant Creamy Concealer kullanın. Bu kapatıcı, koyu halkaları ve morlukları çok iyi gizler. Cilt tonunu iyileştirir.

nişan makyajı
- Porselen görünümlü makyajda transparan pudra ile cildinize son dokunuşu yapmalısınız. Nars Light Reflecting Pressed Powder cilde porselen gibi bir görünüm vererek makyajı kusursuzlaştırır ve sabitler. Cilde kadife gibi bir görünüm verir.

Evet porselen ten makyajını bitirdikten sonra cildi renklendirmeye gelelim artık. Yanaklarınıza Nars Orgasm allık uygulamak iyi olabilir. Hem romantik bir görünüm hem de taze bir ifade kazanırsınız. Aydınlatıcı kullanmayı seviyorsanız, özellikle elmacık kemiklerinizi ve göz pınarlarınızı aydınlatın. Nars Tinted Glow Booster’ı bu iş için kullanabilirsiniz.

Kontürleme için Nars Laguna’ya başvurabilirsiniz. Kontürün vazgeçilmezi Laguna’yı elmacık kemiklerinizin tam altına degradeli şekilde uygulayın ki leke gibi durmasın. Ruj olarak da kıyafetinizle uygun bir ton seçmeniz isabet olur.

nişan makyajı


Nişan göz makyajı nasıl olmalı?


Toprak tonlarında buğulu bir göz makyajı hem herkese yakışır hem de her kıyafet ile uyumlu olur. Dumanlı göz makyajında eyeliner olmaz. Onun yerine kalem kullanın. Kalem, dağıtmak ve yaymak için idealdir. Kalem yerine yoğun dokulu farlardan da kullanabilirsiniz tabii.

Kaleminizi üst göz kapağınızın ortasından başlayarak, kalınca bir çizgi halinde göz bitimine doğru çekin. Nars Mambo kızıl kahve göz kalemine biz bayılıyoruz, mutlaka deneyin. Kalem ile işiniz bitince, bir far fırçası ile göz kalemini uçlardan hafifçe dışarı doğru dağıtın. Abartıp, tüm göz kalemini yaymayın. Sonra far ile küçük dokunuşlar yaparak buğulu bir hava yaratın.

Kullandığınız kalemle gözlerinizin içine de çizgi çekin. Sonra kullanacağınız far ile alt kirpik diplerinizi boyayın. Kalın bir şekilde farı uygulayabilirsiniz. Far uygulamak dumanlı bir görünüm için daha uygundur. Nars Bali güzel kahve bir fardır. Kirpiklerinize hacim veren Nars Climax maskarayı uygulayın ve makyajınızı bitirin.
 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ