;
Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
KIVIRCIK VE KABARIK SAÇLARI KONTROL ALTINA ALMAK İÇİN 5 YOL!
PAYLAŞ

Cilt Bakımı

KIVIRCIK VE KABARIK SAÇLARI KONTROL ALTINA ALMAK İÇİN 5 YOL!

 • Haziran 29, 2020

Düz saçlılar, kıvırcıklardaki hacime; kıvırcık saçlılarda düz saçlılardaki rahatlığa özenir. Bu hep böyledir! Ama gerçek görünenden farklı oysa ki... Kıvırcık ve kabarık saçları hizaya getirmek sandığınız gibi kolay olmayabilir. Bu saçlara sahip olanların en büyük sıkıntısı, saçlarının kabarıp yoldan çıkması ve tel tel havaya kalkmasıdır! 

 

İşte, kabarık saçları kontrol altına almak için size 5 önerimiz var:

 

1)Şampuan ve saç kremi

 

Nemlendirici bir şampuan ve saç kremi ile saçlarınızı yıkayın. Üzerinde “hacim verici” yazan şampuan ve kremlerden uzak durun. Çünkü bunlar saçlarınızın kabarmasını daha da arttırabilir. Sizin zaten hacime değil, sakinliğe ihtiyacınız var!

 

Marrakesh Shampoo Original, kuru saçlar için özel olarak tasarlanmış besleyici ve nemlendirici şampuan. Saça nem veriyor, saçın doğal parlaklığını ve esnekliğini arttırıyor. İçerisinde tüm Marrakesh ürünlerinde olan argan yağı ve kenevir bulunuyor. Marrakesh Conditioner Original, zor taranan yıpranmış ve kuru saçlar için uygun, saç kırılmalarını kontrol altına alan saç kremi. Saçları yumuşatır ve nemlendirir. Bu ikisini birlikte kullandığınızda saçlarınızın farkedilir oranda nemli ve yumuşak hale geldiğini anında görürsünüz. 

2) Serum

 

Saçlarınızı kontrol altına almak için ıslakken elektriklenmeyi önleyici serumlardan uçlarına sürün. Kuru ya da nemli iken serum uyguladığınızda sanki yağlıymış gibi görünebilir. O yüzden en iyisi ıslakken serum uygulamaktır. Böylece en iyi sonucu alırsınız.

 

Valmont Sublimating Serum, saçları onarır, yeniler ve canlandırır. Mat saçlara ışıltı sağlar. Yıpranmış saçları canlandırır. Amino asit ve seramid zengin formülü ile saçlara kökten uca bakım yapar. Saçlarınıza yumuşak ve sağlıklı bir görünüm kazandırır. 

 


3) Saç yağları

 

Haftada birkaç kez saçınıza yağ ile bakım yapın. Saçınızın kütikül yapısı güçlenir, kabarma azalır. Çünkü yağ bakımları saçları nemlendirir, elektriklenmeyi önler. 
 

Marrakesh Argan Oil, kenevir ve argan yağı özü içeren özel formülü sayesinde saçı derinlemesine nemlendirerek yumuşatır. İşlem görmüş ve matlaşmış saçlara parlaklığını geri kazandırır. Isı ile şekillendirmelere karşı saçları güçlendirir ve çevresel faktörlere karşı koruma sağlar. 

 

Ayrıca kabarık ve kıvırcık saçlarınızı yağ ile düzleştirmek isterseniz, Marrakesh Kahm Argan Oil kullanabilirsiniz. Marrakesh Kahm Argan Oil, Argan ve kenevir yağı içeren formülü ile gün boyu saçlarda Brezilya fönü etkisi yaratır. Özel formülü sayesinde, dalgalı ve kıvırcık saçları kolayca düzleştirir ve bir sonraki yıkamaya kadar saçın düz şeklini etkili bir şekilde korur. Arada bir değişiklik güzel olur, öyle değil mi? Üstelik bu yağ saçları parlatır ve onlara bakım yapar. 

 

 

4) Saç maskesi

 

Kuru saçlar kabarmaya çok meyillidir. Bu yüzden saçı nemlendiren, ona elastikiyet verip güçlendiren maskelerden de haftada 1 defa uygulamalısınız.

 

Shiseido Hair Care Intensive Treatment Hair Mask, saçın canlılığını yeniden kazandırmak için Sentetik Cell Membrane Kompleksi içerir. Saçlara kolayca şekil verebilmek ve saçın yıpranmadan açılabilmesini sağlamak için Cuticle Conditioning Complex (D-DM) ile formülize edilmiştir. Saçların dökülmesine ve incelmesine neden olan hasarlardan korur. Saça doğal ve sağlıklı görünümünü düzenli kullanım ile geri kazandırır. 

 

5) Saç kurutma

 

Saç kurutma makinesi satın alırken iyon özellikli olmasına dikkat edin ve saç kurutma makinelerini kullanabildiğiniz kadar az kullanın. Aşırı sıcak da saçınızın düşmanıdır. IIıkta ya da soğuk üfleterek saçınızı kurutmanız, kabarıklığı ve elektriklenmeyi önler.

 

Shiseido Hair Energizing Complex, saç derisini nemlendirerek sağlıklı saçların ihtiyaç duyduğu doğal nem kaynağını güçlendirir. Saçın maksimum düzeyde canlanması ve hacim kazanması için Tetracosamine ile zenginleştirilmiştir. Fön ile kurutmadan önce saçlarınıza sıkabilirsiniz.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ