Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
EN İYİ FONDÖTEN FIRÇALARI HANGİLERİ?
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
fude
HASU FUDE FOUNDATION BRUSH
SHISEIDO
Düz Açılı Fondöten Fırçası
2.350,00 TL
DAIYA FUDE FACE DUO
SHISEIDO
Çift Taraflı Özel Tasarım Yüz Fırçası
3.450,00 TL

Fondöten

EN İYİ FONDÖTEN FIRÇALARI HANGİLERİ?

 • Haziran 29, 2020

Makyaj artistlerinin her zaman söylediği bir şey var: “İyi makyajın sırrı iyi fırçadır.” Bunun anlamı şudur: Dünyanın en iyi fondötenini de kullansanız, fırçanız iyi değilse, kusursuz cilde sahip olamazsınız.

Hepimiz biliyoruz ki, fondöten makyajın temelidir. Cildi düzgünleştirir, pürüzsüzleştirir ve makyaja hazırlar. Fondöteniniz ne kadar iyi sürülmüşse, makyajınız da o kadar iyi görünür. Ama mükemmel fondöteni kullanıyor dahi olsanız eğer iyi bir fondöten fırçanız yoksa beklentinizi yükseltmeyin. Çünkü iyi bir ürüne sahip olmak tek başına yeterli değildir. Makyajda en büyük yardımcınız fırçalardır. Fırça, makyajı cildinize en iyi şekilde yapmanıza imkan verir. 

Kaliteli bir fondöten fırçası, fondötenden maksimum fayda görmenizi sağlar. Makyaj artistleri için fırçaları neden her şeyden önce geliyor dersiniz? Hep bu sebepten!
 

“Kaliteli ve kullandığınız ürüne uygun bir fırçanız varsa, iyi makyaj yaparsınız. Ama fırçanız iyi değilse, iyi makyaj yapamazsınız. Bu, ‘2x2 eşittir 4 eder’ gibi bir şey demek benim için. Mükemmel ten makyajının sırrı ne sanıyorsunuz? Ürün kadar güzel fırça ile uygulamak da çok önemlidir. Her zaman için fırçalarım çok önemlidir. Çok özenli ve dikkatli bakarım bu yüzden onlara...” Erkan Uluç
 

En iyi fondöten fırçaları
 

Shiseido Hasu Fude Foundation Brush, markanın kült-favori fondöten fırçasının yeni nesli olan düz açılı tasarıma sahip yeni fondöten fırçasıdır. Hassas ve mükemmel bir örtücülük sağlar. Japon el işçiliği ile yapılan bu benzersiz açılı fırça, çizgi veya topaklanma yapmadan ürünü kusursuz şekilde yayar. Kolay ve kontrollü bir kullanım için tutma sapı kısadır. Tasarımında kullanılan devrimci bir gizli çekirdek, fırçanın şeklini korur ve mükemmel bir güç ile esneklik dengesi yaratır. Yüksek performanslı, sentetik kıllar cilt boyunca zahmetsizce süzülür.

Shiseido Daiya Fude Face Duo, çift uçlu eşsiz bir tasarıma sahip yüz fırçasıdır. Fırçanın bir tarafı parmak uçlarının etkisini taklit eden jel bir uca sahiptir. Diğer tarafı kırmızı, elmas kesimli kıl fırça ucudur. Jel tarafı, geleneksel bir sünger gibi ürün emmeden parmak uçlarının etkisini taklit eder. Hijyenik ve silinmesi kolay olan bu uygulayıcı, optimum kapsama alanı oluşturmak için yüzün kontürlerine rahatlıkla uyum sağlar. Kırmızı, elmas şeklindeki sentetik fırça tarafı ise çok yoğun lif içerir ve dağıtma, harmanlama için mükemmeldir. Bu ergonomik fırça, krem, toz, likit ve jel yapıdaki ürünler ile uyumludur. Sıvı ve kremsi ürünleri cilde uygulamak için jel tarafı kullanın. Fırçanın kıl tarafını ise toz ürünleri uygulamak için kullanabilirsiniz.

“Bu fırçanın en mükemmel yanı, küçük, kompakt ve kullanımının kolay olması. Fırçanın kıl yapısının ince ve sıkıca bir araya getirilmiş olması, ten makyajının cilt ile mükemmel uyumlu olmasını sağlıyor. Kontrolü kolay olan bu fırça ile istediğiniz miktarda ürünü alabilir ve istediğiniz kapatıcılığa kolayca ulaşabilirsiniz.” - Hamiyet Akpınar

 


 

 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ