Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
ÖDÜLLÜ SHISEIDO ULTIMUNE'UN 5 ÖZELLİĞİ
PAYLAŞ

Serum

ÖDÜLLÜ SHISEIDO ULTIMUNE'UN 5 ÖZELLİĞİ

 • Temmuz 02, 2020

 

Shiseido Yeni Ultimune Power Infusing Concentrate - 15Ml - Yeni Anti-Aging Serumu SHISEIDO ULTIMUNE | Makyaj Trendi

Cilt üzerinde yarattığı devrim gibi etkilerinden dolayı ödüle doymayan Shiseido Ultimune, bütün güzellik oskarlarını kazandı!


Ödülleri sildi süpürdü!

 

Tüm dünyadaki Elle Dergileri’nin 45’i tarafından “En İyi Yenilik/Buluş” seçildi; Marie Claire Fransa, Grazia Tayland, Sante Magazine Fransa ve Vogue tarafından da "En İyi Cilt Bakımı" ödülüne layık görüldü. Çünkü Ultimune cilt için gerçek bir mucize! Dünyada bir ilk! Ultimune'un yüz ve göz çevresi için olmak üzere 2 çeşidi bulunuyor.


Ultimune'un sırrı

 

Shiseido bu ürünü tam 20 yıllık araştırma sonucu üretti. Ultimune Power Infusing Concentrate’nin bu kadar özel ve eşsiz kılan şey ise; cildin bağışıklığını kuvvetlendirmesi. Sağlıklı ve güzel görünen bir cildin arkasındaki bağışıklık gücünü keşfetmesi...

O yüzden bu ürüne serum bile demiyoruz, konsantre bakım diyoruz çünkü kendisi bir serumdan çok daha fazlasını temsil ediyor. Bu konsantre bakımın üzerine uyguladığınız her bir nemlendirici ve serum etkisini ikiye katlayarak cildinize daha hızlı ve etkili sonuç veriyor.

Shiseido Ultimune Power Infusing Concentrate | Space NK

Ultimune'un 5 eşsiz özelliği:
 

Yaşlılık belirtilerini azaltıyor


1. Mimik kırışıklıklarını doldurup çizgi görünümünü azaltıyor. Çok daha esnek ve sıkı görünümlü cilde kavuşmanızı sağlıyor.

Cildin renk tonunu düzenliyor


2. Renk tonu eşitlenmiş, parlak ve sağlıklı bir ten elde etmenizi sağlıyor.

Üzerine uygulanan ürünün etkisini x2 yapıyor


3. Cildin nem ihtiyacını karşılamaya yardımcı olduğu için üzerine uygulanan nemlendiricilerin etkisini de 2 kata çıkarıyor.

Yara izlerinin hızlı düzelmesini sağlıyor


4. Cildin bağışıklığını güçlendirdiği için yüzde yara ya da iz varsa iyileşme sürecini hızlandırıyor. Derin izlerden bahsetmiyoruz. Kısa süre önce oluşmuş, taze izleri çok güzel düzeltiyor.

Mükemmel bir makyaj bazı oluyor


5. İncecik ve hafif yapısı nedeniyle makyaj altına da harika bir baz oluyor. Özellikle Hamiyet Akpınar'ın gerek düğün gerek çekim gibi çeşitli makyaj uygulamalarında baz olarak Ultimune'u kullandığını biliyor musunuz? 


25 yaşından itibaren her kadının rahatlıkla kullanabileceği ürün, mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlıyor: Ultimune mucizesi ile tanıştıktan sonra bu lüksten bir daha vazgeçemeyeceksiniz!
 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ