Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
SHISEIDO’NUN GÖZ KREMLERİNİ KARŞILAŞTIRDIK: HANGİSİ SİZE UYGUN?
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
ULTIMUNE POWER INFUSING EYE CONCENTRATE
SHISEIDO
Ultimune Çok Fonksiyonlu Göz Çevresi Bakım Kremi
3.850,00 TL 3.272,50 TL
VITAL PERFECTION UPLIFTING&FIRMING EXPRESS EYE MASK
SHISEIDO
Sıkılaştıran ve Toparlayan Anti-Aging Etkili Ekspres Göz Çevresi Maskesi -12 Çift
4.350,00 TL 3.697,50 TL

Günlük Cilt Bakımı

SHISEIDO’NUN GÖZ KREMLERİNİ KARŞILAŞTIRDIK: HANGİSİ SİZE UYGUN?

 • Haziran 26, 2020

Herkes göz çevresinin daha hassas ve daha özen gösterilmesi gereken bir bölge olduğunu biliyordur. Yaşlılık belirtileriyle ilk tanıştığımız yer de maalesef burası... Bu yüzden göz çevremizin sağlığını ve gençliğini korumak için göz çevresi kremi mutlaka kullanmalıyız! Peki hangi krem? Elbette ihtiyacımıza ve yaşımıza uygun olanı kullanmalıyız.

Shiseido’nun göz kremlerini ele aldık ve tek tek özelliklerini inceledik.


Canlandırıcı ve tazeleyici bakım / 20’li yaşlar

 

Waso Eye Opening Essence, bu ürün özellikle gençler için mükemmeldir. İçeriğinde Japon turpu ve havuç özleri vardır. Göz çevresini canlandırır. Koyu halkaları, donukluğu ve şişkinliği azaltmak için kan dolaşımını hızlandırır. Göz çevresini 24 saat nemli tutar. Böylece göz bölgesi daha canlı ve parlak görünür. Yağ ve paraben içermez.


koyu halkalara karşı shiseido anti dark

Shiseido Ultimune Power Infusing Eye Concentrateilk kez göz bakım kremi kullanacak olanlar dahil, göz çevresinde birden fazla endişe yaşayanlar için çok yönlü bir üründür.  Kuruluk, hava kirliliği, stres, UV ışınları, ovalama/sürtünme (yastık vs) gibi sebepler sonucu göz çevresinde biz farketmesek de pek çok hasar oluşur. Şu 5 probleme çözüm bulur: Morluk – şişkinlik- ince çizgiler- kuruluk – sarkma. Gelecekte daha fazla hasarın oluşmasını önlemek için cildin iç savunma mekanizmalarını güçlendirir. 24 saat nem sağlar. Anında nemli, pürüzsüz ve toparlanmış bir cilt yaratır. 1 hafta kullanım sonrasında şişkinlik ve koyu halkalar azalır. 3 ay boyunca düzenli kullanımda ise ince çizgiler ve sarkma gözle görülür bir şekilde azalır. Her yaş grubuna uygundur.  


shiseido glow revival eye cream


Taze kırışıklıklar ve çizgiler / 30’lu yaşlar

 

Shiseido Glow Revival Eye Treatment, göz çevremizi en az bizim kadar düşünen çok özel bir krem. En azından bu prensiple üretildiğinden kendisini bu şekilde tanımlamak yanlış olmaz.

“Göz çevresini yenileyen ve aydınlatan bir bakım kremi olan Glow Revival, göz çevresinin genel görünümünü düzelten ve 24 saat nemlendirici etkili göz çevresi kremidir. Göz çevresini aydınlatır ve ışıltı verir. Bunu da tam olarak gerçekleştirir. Ama bu kremden maksimum fayda sağlamanın bir püf noktası var: Kassa masajı. Bu masaj tekniği ile uygularsanız, göz çevrenizdeki olumlu ve hızlı değişime kısa sürede kavuşursunuz.” diyor, Shiseido Eğitim Müdürü Nihat Egemen

Evet, Shiseido Glow Revival Eye Treatment kılcal damarları canlandırarak, göz çevresinin genel görünümünü düzeltmeye yardımcı, çoklu şikayetleri hedef alan, eşsiz Kassa masajı aplikatörüyle cildinizi 24 saat kusursuzluğa kavuşturan bir göz kremidir. Göz çevresini aydınlık ve canlı hale getirir. Koyu halka görünümünü ve ince çizgileri minimize eder. Cildi anında nemlendirerek pürüzsüz yumuşak ve esnek hale getirir.


Göz çevresindeki tüm kırışıklıklar için / 35 yaş ve üstü

 

Shiseido Benefiance Wrinkle Resist24 Intensive Eye Contour Cream, gözlerin iç köşe kırışıkları ve göz altı kırışıklarından göz etrafındaki kaz ayakları, göz kapakları çizgileri ve göz altındaki yatay çizgilere kadar, göz çevresindeki tüm kırışıkların görünümünü gözle görülür şekilde iyileştiren, ultra zengin yaşlanma karşıtı kremdir.

Ayrıca yoğun nemlendirme etkisi için Super Bio Hyaluronic Acid N ve kolajen oluşumunu teşvik etmek için Hidroksiprolin bileşenleriyle geliştirilmiştir.

Shiseido Benefiance Wrinkle Resist 24 Pure Retinol Express Eye Mask, sadece 15 dakikalık bir uygulama sonrasında kırışıkların görünümünü iyileştirir. Kırışıklıkları yumuşatan retinollü göz maskesi yeni kırışıkların oluşmasını önlemek ve var olan kırışıkları tedavi etmek için güçlü Benefiance WrinkleResist teknolojisini içerir. Göz çevresindeki halkaları ve matlığı gidermek için cilde anında parlaklık verir.
 

Shiseido Benefiance Wrinkle Smoothing Eye Cream, göz çevresindeki 6 çeşit kırışıklığa karşı hızlı ve etkileyici bir çözüm sunan göz çevresi bakım kremidir. Yoğun nemlendirmesi sayesinde kuruluktan oluşan ince çizgileri gözle görülür şekilde azaltır. Göz bölgesinde daha pürüzsüz bir görünüm için cildin dış etkilere karşı direncini destekler. Reneura TECHNOLOGY+ ile sadece 1 hafta içinde kırışıklıkları gözle görülür şekilde azaltır. ReNeura Teknolojisi+ cildin zamanla etkisi azalan duyusal reseptörlerini yeniden uyandırır ve cildin kendi onarım sürecini hızlandırarak bakım ürünlerine daha verimli bir şekilde cevap vermesini sağlar. Paraben ve mineral yağlar içermez. Komodojenik ve alerjik değildir. 30 yaş itibariyle kullanılabilir.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ